Bets10 ile Canlı Tombala

Ülkemizde yılbaşı gecelerinin en büyük cümbüşü olan tombala, yurt dışında Bingo ismi ile oynanmaktadır. Bingo bahis geceleri, tüm dünyada oldukça arz gören bir uygulamadır ve oynayanlara büyük sevinç vermektedir.

Bets10 canlı tombala ile orijinalini gözeten tombala oyununun benzerini sitemizde bulabilirsiniz. Tombala oyunu, çok kolay bir reyindir. Tüm katılımcılardan belli ölçüde bir değer alınıp, adaleye oluşturulur. Çinko vaziyetlerinde ayrı bir hasılat sağlanır. Tombala yapılması gidişatında kasada biriken meblağ, kazanan bireylere denk olarak dağıtılmaktadır. Tek kazanan çıkarsa, hasılatın tamamını tek başına almaktadır.

Ananesel Oyunlar

Canlı okey, ananesel yapısını gözetecek biçimde hem tekli hem çift olarak oynanabilmektedir. Adaleye gidişatına göre ortaya konan meblağ, kazanan bireyin hesabına anında yatırılmaktadır. Tavla, ülkemizde her yerde rahatlıkla oynanabilen bir reyindir. Bets10 canlı tavla ile bayağı olarak oynanan tavla oyunu, online civara aktarılmıştır. Aşinayı gibi tavla 2 şahıs ile oynanmaktadır ve kazanan şahıs, parayı da kazanmaktadır.

Site, sunduğu değişik reyin alternatiflerinin arasına sanal oyunları da ilave etmiştir. 3D futbol ve sanal slot, sitenin sunduğu öteki oyunların misallerindendir.